Szanowna Społeczności Akademicka UŚ!

Z przyjemnością informujemy, że podczas międzynarodowego konkursu arbitrażowego „V BBH Prague Pre-moot”, odbywającego się w Pradze w dniach 8-10 marca br., pani Maria Łabno, studentka 5 roku prawa, zajęła I miejsce w kategorii indywidualnej oraz otrzymała tytuł „Best Speaker.

W konkursie brały udział następujące uniwersytety:

1.     American University in Kosovo

2.      Charles University, Prague

3.      Justus-Liebig-Universität Giessen

4.      Koźmiński University, Poland

5.     Lomonosov Moscow State University

6.     Marmara University, Istanbul

7.     Masaryk University, Brno

8.     Palacky University Olomouc

9.     University of Helsinki

10. University of Silesia, Katowice

11. University of Würzburg

To już nie pierwszy raz Pani Maria Łabno zasłużyła się dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Przypominamy, że w listopadzie ubiegłego roku Pani Maria Łabno zdobyła indywidualne wyróżnienie: I miejsce i tytuł "Best Speaker" w międzynarodowym konkursie arbitrażowym: „The Draft Common Frame of Reference Warsaw International Arbitration Moot at the Court of Arbitration at the PCC”.

Gratulujemy  Umiejętności Adwokackich Pani Mario

i Życzymy Daszych Sukcesów!

Obecnie przed Drużyną Vis Moot Silesia ostatnie przygotowania i szlify przed Wielkim Finałem, który odbędzie się w Wiedniu, w dniach 20-29 marca.

Życzymy Drużynie Powodzenia i Trzymamy Mocno Kciuki!