Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność poinformować o kolejnym sukcesie Drużyny reprezentującej WPiA w międzynarodowym konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot.

W konkursie międzynarodowego arbitrażu handlowego - IX edycji Warsaw Pre-moot, Vis Moot Team Silesia zajęła I miejsce jako Najlepsza Drużyna. Wydział reprezentowały Panie: Martyna Kasperska, Martyna Ucher i Agata Zwolankiewicz.

Studentki otrzymały również nagrody indywidualne: Martyna Kasperska zajęła III miejsce, a Agata Zwolankiewicz - IV miejsce w kategorii Najlepszy Mówca.

Konkurs Warsaw Pre-moot odbył się w dniach 17-18 marca 2017 r., na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej o konkursie Vis Moot,  Drużynie Vis Moot Team Silesia i sukcesach reprezentacji naszego Wydziału zapraszamy do zakładki: http://www.wpia.us.edu.pl/willem-c-vis-moot-na-wpia-us-willem-c-vis-moot-at-the-faculty-of-law-uswillem-c-vis-moot-at-the-faculty-of-law-us

Zapraszamy na fanpage Drużyny na facebooku: Vis Moot Team Silesia