Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowych IUS PUBLICUM jest opartą na zasadach dobrowolności uczelnianą organizacją studencką zrzeszającą osoby zainteresowane tematyką prawa antymonopolowego, publicznoprawnej ochrony konsumentów, pomocy publicznej, prawa energetycznego oraz regulacji sektorów infrastrukturalnych. Koło współpracuje z Polską Fundacją Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum, pod której czujnym okiem się rozwija.

Celem działalności Koła jest szerzenie i pogłębianie wiedzy prawniczej przede wszystkim z zakresu prawa konkurencji i regulacji sektorowych. Organizacja realizuje swoje cele poprzez działalność członków w postaci:

• spotkań statutowych
  • organizowania konferencji naukowych, seminariów, warsztatów, paneli dyskusyjnych czy debat
  • działalności naukowej
  • działalności wydawniczej
  • współpracy z organizacjami studenckimi
  • współpracy z podmiotami gospodarczymi
  • wyjazdów integracyjno-szkoleniowych

Opiekunem naukowym Koła jest dr Mirosław Pawełczyk.

Więcej o Kole na portalu Facebook: https://www.facebook.com/kn.iuspublicum?ref=hlgdzie najświeższe informacje o planowanych spotkaniach oraz wydarzeniach.

Zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony Polskiej Fundacji Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum:www.iuspublicum.pl

Wszystkich zainteresowanych profilem działalności Koła Naukowego Ius Publicum zachęcamy do współpracy!