• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Rekrutacja w toku (do 30 marca 2017 r.)!

Okres trwania studiów i łączna liczba godzin

Studia trwają 1 rok - 2 semestry, łączna liczba godzin wynosi 240.

Koszt uczestnictwa

Koszt uczestnictwa wynosi 1500 zł za jeden semestr.

Nr konta bankowego:

ING Bank Śląski Spółka Akcyjna
Oddział w Katowicach
Podyplomowe Studia Prawa Gospodarczego i Handlowego

Krótka charakterystyka Studiów

Studium przeznaczone jest dla absolwentów wszystkich Uniwersytetów i innych wyższych Uczelni w kraju.

Studia przygotowują wysoko kwalifikowane kadry menadżerskie spółek prawa handlowego przedsiębiorstw państwowych i prywatnych oraz fundacji i stowarzyszeń. Przydatne są w szczególności dla prawników, a zwłaszcza radców prawnych, aplikantów oraz praktyków zarządzających spółkami prawa handlowego prywatnymi oraz spółkami handlowymi Skarbu Państwa ekonomistów, osób pracujących w działach marketingu, zarządzania, logistyki spółek handlowych; przedsiębiorców prywatnych oraz przedstawicieli różnych państwowych jednostek organizacyjnych.

Organizatorzy zapewniają wysoki poziom kształcenia, wykłady prowadzone są przez pracowników naukowych z tytułem profesorskim mających bogaty dorobek naukowy i znajomość praktyki stosowania prawa.

Wykłady odbywają się raz w tygodniu w poniedziałek od godz: 14.00 - 20.00 .

Kontakt:

Barbara Szamsza, tel: 502137899, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.