Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per laborem” działające przy Katedrze Prawa Pracy i Polityki Socjalnej, którego reaktywacja nastąpiła w październiku 2017 r., jest jedną z najmłodszych organizacji studenckich działających na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Główna działalność Koła koncentruje się wokół pogłębiania wiedzy z zakresu Prawa Pracy poprzez regularne spotkania, prowadzenie dyskusji naukowych oraz komentowanie bieżących wydarzeń związanych z Prawem Pracy. Członkowie Koła organizują spotkania naukowe, konferencje, a także szerzą wiedzę wśród młodzieży licealnej prowadząc warsztaty dla licealistów pt. „Tajniki umowy o pracę”.

Opiekunowie naukowi:

• - dr Michał Barański,
  • - dr Błażej Mądrzycki.

Osoby zainteresowane działalnością w Kole oraz aktualnymi wydarzeniami związanymi z pracami Koła prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku: https://mobile.facebook.com/Ko%C5%82o-Naukowe-Prawa-Pracy-Opus-per-laborem-1437187543248090/?_rdc=1&_rdr