• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Harmonogram przebiegu postępowania habilitacyjnego dr Marleny Jankowskiej:

•     Wszczęcie postępowania habilitacyjnego: 13 września 2017 r.
  •     Powołanie komisji habilitacyjnej: 7 listopada 2017 r.
  •     Posiedzenie komisji habilitacyjnej:4 czerwca 2018 r.
  •     Uchwała Rady Wydziału w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego nauk prawnych: 3 lipca 2018 r.

Skład komisji habilitacyjnej powołanej w postępowaniu habilitacyjnym dr Marleny Jankowskiej:

1.     przewodnicząca komisji – prof. dr hab. Ewa Nowińska - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  2.     sekretarz komisji – dr hab. prof. UŚ Monika Jagielska – Uniwersytet Śląski w Katowicach
  3.     recenzent – dr hab. prof. UG Maciej Barczewski - Uniwersytet Gdański
  4.     recenzent – dr hab. prof. UO Piotr Stec - Uniwersytet Opolski
  5.     recenzent – prof. dr hab. Piotr Ślęzak – Uniwersytet Śląski w Katowicach
  6.     członek komisji – prof. dr hab. Andrzej Matlak - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  7.     członek komisji – dr hab. Witold Kurowski – Uniwersytet Śląski w Katowicach