• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Harmonogram przebiegu postępowania habilitacyjnego dr. Marcina Janika:

•     Wszczęcie postępowania habilitacyjnego: 2 marca 2016 r.
  •     Powołanie komisji habilitacyjnej: 10 maja 2016 r.
  •     Posiedzenie komisji habilitacyjnej: 23 stycznia 2017 r.
  •     Uchwała Rady Wydziału w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego nauk prawnych: 21 lutego 2017 r.

Skład komisji habilitacyjnej powołanej w postępowaniu habilitacyjnym dr. Marcina Janika:

1.     przewodniczący komisji – prof. dr hab. Małgorzata Stahl - Uniwersytet Łódzki
  2.     sekretarz komisji – dr hab. Anna Wierzbica - Uniwersytet Śląski w Katowicach
  3.     recenzent – dr hab. Rafał Stankiewicz - Uniwersytet Warszawski
  4.     recenzent – dr hab. Wojciech Jakimowicz - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  5.     recenzent – prof. dr hab. Czesław Martysz - Uniwersytet Śląski w Katowicach
  6.     członek komisji – dr hab. Filip Elżanowski - Uniwersytet Warszawski
  7.     członek komisji – prof. dr hab. Lidia Zacharko - Uniwersytet Śląski w Katowicach

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (uchwała.pdf)uchwała.pdf
Pobierz plik (Wniosek dr Marcin Janik.pdf)wniosek