• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Harmonogram przebiegu postępowania habilitacyjnego dr Anny Stawarskiej-Rippel:

•     Wszczęcie postępowania habilitacyjnego: 26 kwietnia 2016 r.
  •     Powołanie komisji habilitacyjnej: 7 czerwca 2016 r.
  •     Posiedzenie komisji habilitacyjnej: 15 listopada 2016 r.
  •     Uchwała Rady Wydziału w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego nauk prawnych: 29 listopada 2016 r.

Skład komisji habilitacyjnej powołanej w postępowaniu habilitacyjnym dr Anny Stawarskiej-Rippel:

1.     przewodniczący komisji – prof. dr hab. Leonard Górnicki - Uniwersytet Wrocławski
  2.     sekretarz komisji – dr hab. Magdalena Habdas - Uniwersytet Śląski w Katowicach
  3.     recenzent – prof. dr hab. Dorota Malec - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  4.     recenzent – dr hab. Robert Jastrzębski - Uniwersytet Warszawski
  5.     recenzent – dr hab. Piotr Fiedorczyk - Uniwersytet w Białymstoku
  6.     członek komisji – dr hab. Ewa Borkowska-Bagieńska – emerytowany pracownik Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  7.     członek komisji – prof. dr hab. Adam Lityński – profesor emeritus Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Dokumenty:

Załączniki: