• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Harmonogram przebiegu postępowania habilitacyjnego dr. Krystiana Markiewicza :

Wszczęcie postępowania habilitacyjnego: 15 listopada 2013 roku
    Powołanie komisji habilitacyjnej: 7 stycznia 2014 roku
    Posiedzenie komisji habilitacyjnej: 3 kwietnia 2014 roku
    Uchwała Rady Wydziału w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego nauk prawnych: 15 kwietnia 2014 roku

Skład komisji habilitacyjnej powołanej w postępowaniu habilitacyjnym Krystiana Markiewicza :

przewodniczący komisji – prof. dr hab. Andrzej Jakubecki – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
    sekretarz komisji – dr hab. Andrzej Torbus – Uniwersytet Śląski w Katowicach
    recenzent – prof. dr hab. Karol Weitz – Uniwersytet Warszawski
    recenzent – prof. dr hab. Andrzej Marciniak – Uniwersytet Łódzki