• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Harmonogram przebiegu postępowania habilitacyjnego dr. Jerzego Gospodarka :

•     Wszczęcie postępowania habilitacyjnego: 3 września 2013 roku
  •     Powołanie komisji habilitacyjnej: 5 listopada 2013 roku
  •     Posiedzenie komisji habilitacyjnej: 14 lipca 2014 r.
  •     Uchwała Rady Wydziału w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego nauk prawnych: 19 września 2014 roku

Skład komisji habilitacyjnej powołanej w postępowaniu habilitacyjnym Jerzego Gospodarka :

1.     przewodniczący komisji – prof. dr hab. Józef Okolski – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
  2.     sekretarz komisji – dr hab. Wojciech Klyta – Uniwersytet Śląski w Katowicach
  3.     recenzent – prof. dr hab. Ewa Łętowska – Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie
  4.     recenzent – prof. dr hab. Mirosław Stec – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  5.     recenzent – prof. dr hab. Leszek Ogiegło – Uniwersytet Śląski
  6.     członek komisji – dr hab. Andrzej Śmieja – Uniwersytet Wrocławski