• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Harmonogram przebiegu postępowania habilitacyjnego dr Aleksandry Wentkowskiej:

•     Wszczęcie postępowania habilitacyjnego: 28 lutego 2018 r.
  •     Powołanie komisji habilitacyjnej: 5 czerwca 2018 r.
  •     Posiedzenie komisji habilitacyjnej:11 kwietnia 2019r.
  •     Uchwała Rady Wydziału w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego nauk prawnych: 28 maja 2019r.

Skład komisji habilitacyjnej powołanej w postępowaniu habilitacyjnym dr Aleksandry Wentkowskiej:

1.     przewodniczący komisji – prof. dr hab. Jerzy Kasprzak - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  2.     sekretarz komisji – dr hab. prof. UŚ Olga Sitarz – Uniwersytet Śląski w Katowicach
  3.     recenzent – prof. dr hab. Stanisław Pieprzny - Uniwersytet Rzeszowski
  4.     recenzent – dr hab. prof. SWPS Teresa Gardocka - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie
  5.     recenzent – prof. dr hab. Zdzisław Brodecki - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
  6.     członek komisji – dr hab. Ewa Kruk - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  7.     członek komisji – prof. dr hab. Barbara Mikołajczyk – Uniwersytet Śląski w Katowicach