• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

W niedzielę 8 lipca 2018 roku o godz. 10.00 w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UŚ odbyło się uroczyste zakończenie II. edycji Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej.

Absolwentom certyfikaty wręczył Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych Kierunków Prawo i Przedsiębiorczość dr hab. prof. UŚ Piotr Pinior. Po uroczystości odbył się wykład Pana Kohei Iwata zatytułowany Kultura, tradycja i specyfika Japonii w kontekście kontaktów biznesowych.

Szkoła Prawa i Kultury Chińskiej to unikatowa inicjatywa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Projekt realizowany jest we współpracy z dwoma renomowanymi chińskimi uniwersytetami: Beijing Foreign Studies University oraz Northeastern University w Shenyang.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.wpia.us.edu.pl/studia/szkola-prawa-i-kultury-chinskiej