• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR
Kwiecień 2020

Szanowni Państwo,

w sprawie przeciwdziałania rozpowszechnianiu się wirusa SARS-Co V-2: z
przykrością informujemy, że Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Zarządzanie
wiekiem w miejscu zatrudnienia" w roku akademickim 2019/2020 zostaje
odwołana.
O nowym terminie konferencji poinformujemy Państwa wtedy gdy będzie to
możliwe

Zespół Badawczy Prawa Pracy i Polityki Społecznej Instytutu Nauk Prawnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem" mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Zarządzanie wiekiem w miejscu zatrudnienia", która odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2020 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach!

Zarządzanie wiekiem w miejscu zatrudnienia jest  bardzo istotnym zagadnieniem omawianym na gruncie nauk prawnych, społecznych oraz ekonomicznych.

Dlatego Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem" wraz z Zespołem Badawczym Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach postanowiło wyjść z inicjatywą stworzenia wolnej przestrzeni dla specjalistów z zakresu omawianych pojęć i wymiany poglądów na gruncie akademickim.

Konferencja zostanie podzielona na dwa panele: ekspercki oraz studencko-doktorancki.

Zapraszamy do przesyłania abstraktów referatów wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 marca 2020 r.

Zachęcamy również do uczestnictwa biernego poprzez przesyłanie zgłoszeń do dnia 15 kwietnia 2020 r. za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny.