Sierpień 2019

Szkolenie „Mediacje w sprawach rodzinnych – aspekty praktyczne” – WRZESIEŃ 2019

ORGANIZATOR

Fundacja Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica”

MIEJSCE SZKOLENIA

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego

ul.Bankowa 11b, 40-007 Katowice

TERMIN

21 września 2019 r. (sobota), godz. od 9:00 do 18:00

CEL I ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem nowych kwalifikacji zawodowych i rozwojem kompetencji osobistych.

Celem szkolenia jest zdobycie przez uczestników specjalistycznej wiedzy w zakresie mediacji w sprawach rodzinnych. Szkolenie stanowi świetną okazję do poszerzenia swoich praktycznych umiejętności w temacie władzy rodzicielskiej, rozwodu, separacji, uregulowania kontaktów z dzieckiem, alimentów oraz podziału majątku wspólnego. Wyżej wskazane kwestie w sferze mediacji występują najczęściej, dlatego istotnym jest, aby dokładnie się z nimi zapoznać.

Szczególną uwagę w tej edycji szkolenia zwracamy na aspekty praktyczne. Dlatego też będą poruszane konkretne sytuacje z praktyki z którymi każdy mediator w sprawach rodzinnych, spotyka się w swojej codziennej działalności.

Zaproszenie na szkolenie kierujemy w szczególności do osób czynnie wykonujących zawód mediatora.Będzie to dla nich szansa, aby zaczerpnąć fachowej wiedzy w specjalistycznej dziedzinie, jaką są mediacje w sprawach rodzinnych.

Ponadto szkolenie adresowane jest, także do osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w mediacjach. Warto jest od samego początku lepiej przyjrzeć się szczegółom praktycznym, gdyż później łatwiej będzie rozwiązywać ewentualne problemy w tej materii.

Naszym celem jest przygotowanie Uczestników do pełnienia roli mediatora w sprawach rodzinnych, poprzez zdobycie kompleksowej wiedzy na temat mediacji.

CENA

Cena za szkolenie wynosi 450,00 zł + 23 % VAT

Uwaga! Osoby, które wcześniej ukończyły szkolenie „Mediacje – przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora” oraz, także czynni mediatorzy wpisani na Listy Stałych Mediatorów prowadzone przez Prezesów Sądów Okręgowych są uprawnieni do skorzystania ze zniżki w wysokości 50,00 zł.

Studenci, którzy wyślą formularz zgłoszeniowy do końca sierpnia, także korzystają ze zniżki.

Cena po zniżce wynosi 492,00 zł brutto.

Rezerwacja udziału w szkoleniu dokonywana jest po wpłacie zaliczki w wysokości 150 zł w terminie 2 dni od dnia otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Termin na przyjmowanie zgłoszeń upływa 18 września 2019 r.

Termin płatności kwoty 450,00 zł + 23 % VAT upływa 19 września 2019 r.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dokonaniem płatności w ratach, prosimy o kontakt pod numerem 501 290 252.

Maksymalna ilość rat: 3

Ostatnia rata płatna do: 19 września 2019 r.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  dostępnego na naszej stronie internetowej http://www.fimediacje.us.edu.pl/szkolenie-mediacje-w-sprawach-rodzinnych-aspekty-praktyczne-wrzesien-2019/ oraz odesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 501 290 252.