Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność poinformować o kolejnym sukcesie Drużyny reprezentującej WPiA w międzynarodowym konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot. W konkursie międzynarodowego arbitrażu handlowego - X edycji Warsaw Pre-moot, Vis Moot Team Silesia zajęła II miejsce jako Najlepsza Drużyna. Wydział reprezentowały Panie: Olga Marcinkowska i Agata Zwolankiewicz. Studentka IV roku prawa – Agata Zwolankiewicz otrzymała również nagrodę indywidualną: II miejsce w kategorii Najlepszy Mówca.

Konkurs Warsaw Pre-moot odbył się w dniach 14-16 lutego 2018 r., na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W konkursie uczestniczyło łącznie 11 reprezentacji, pochodzących z 5 krajów: Francji, Grecji, Niemiec, Polski, Ukrainy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

2018 sukc2

Więcej o konkursie Vis Moot,  Drużynie Vis Moot Team Silesia i sukcesach reprezentacji naszego Wydziału zapraszamy do zakładki: http://www.wpia.us.edu.pl/willem-c-vis-moot-na-wpia-us-willem-c-vis-moot-at-the-faculty-of-law-uswillem-c-vis-moot-at-the-faculty-of-law-us

Zapraszamy na fanpage Drużyny na facebooku: Vis Moot Team Silesia