Szanowni Państwo,

mamy ogromną radość poinformować, że Agata Zwolankiewicz, studentka IV roku prawa WPiA UŚ zdobyła I miejsce w kategorii dla najlepszego mówcy ("Best Oralist"), reprezentując Drużynę Vis Moot Team Silesia w międzynarodowym konkursie "IV Brno Pre-Moot" w Brnie.

sukcesy20180214

Konkurs dotyczący międzynarodowego arbitrażu handlowego "IV Brno Pre-Moot" odbywał się od 3-4 lutego 2018 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Brnie (Právnická Fakulta, Masarykova Univerzita). Był to jeden z wielu międzynarodowych turniejów poprzedzających Finał Konkursu "The Annual Willem C. Vis International Arbitration Moot Competition" w Wiedniu. Na turnieju w Brnie wystąpiło łącznie dziesięć reprezentacji, m.in. z Czech, Łotwy, Polski, Słowacji, Słowenii, Rosji oraz Węgier.

Wydział Prawa reprezentowały Panie: Olga MarcinkowskaAgata Zwolankiewicz.

Pragniemy przypomnieć, że to nie pierwszy sukces Drużyny w międzynarodowym konkursie organizowanym w Brnie - więcej o konkursie Vis Moot, Drużynie Vis Moot Team Silesia i sukcesach reprezentacji naszego Wydziału zapraszamy do zakładki: http://www.wpia.us.edu.pl/willem-c-vis-moot-na-wpia-us-willem-c-vis-moot-at-the-faculty-of-law-uswillem-c-vis-moot-at-the-faculty-of-law-us

Zapraszamy na funpage Drużyny na facebooku: Vis Moot Team Silesia

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!