• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Magister Małgorzata Myl, doktorantka Wydziału Prawa i Administracji oraz asystent w Katedrze Prawa Międzynarodowego Publicznego i Prawa Europejskiego, w grudniu 2017 r. została laureatką Śląskiej Nagrody Naukowej. Jest to wyróżnienie przyznawane badaczom i twórcom, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju nauki oraz promują śląską naukę na arenie krajowej i międzynarodowej. Małgorzata Myl jest uczestnikiem krajowych i międzynarodowych konferencji.

sukcjesMyl

W 2016 roku w Bośni i Hercegowinie prowadziła badania naukowe poświęcone zbrodniom międzynarodowym. W 2017 roku ukończyła z wyróżnieniem Europejską Akademię Dyplomacji – Akademia Młodych Dyplomatów. Małgorzata Myl była opiekunem naukowym drużyny Uniwersytetu Śląskiego podczas Nuremberg Moot Court Copmetition w 2017 roku.