• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Z radością pragniemy poinformować, że w tegorocznej edycji Lauru Studenckiego nagroda w kategorii "Przyjaciel Studenta" za niezwykłą empatię, pogodę ducha oraz prostudencką postawę przyznana została Pracownikowi naszego Wydziału, adiunktowi w Katedrze TiF - dr Agnieszce Bielskiej-Brodziak. Studenci głosowali w systemie USOS. Nagroda w tej kategorii jest przyznawana pracownikowi naukowemu Uniwersytetu Śląskiego, którego postawa i działalność zasługuje na szczególne uznanie studentów, a którego przez brać studencka uznaje za swego przyjaciela.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystej gali: http://www.us.edu.pl/gala-wreczenia-nagrod-laur-studencki-2014