• Wirtualny dzień otwarty
  • 2020.05.28-uodo
  • 2020.06.30-Erasmus
  • 2020.05.10-szkola-chinska

Prawniku! Ucz się chińskiego !

Agnieszka Fortońska – studentka V roku Prawa dziennego, seminarzystka dr hab. prof. UŚ Leszka Ogiegły zdobyła pierwsze miejsce w Konkursie dla studentów prawa na najlepszy artykuł i wystąpienie z zakresu prawa lotniczego i kosmicznego, który został zorganizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów ELSA Rzeszów oraz EUROAVIA Rzeszów. Wystąpienie Agnieszki Fortońskiej pt. ,,Terroryzm lotniczy – zarys problematyki’’ miało miejsce w dniach 23-24 Kwietnia 2015 roku w Rzeszowie podczas III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Lotniczego i Kosmicznego oraz Forum Technologii w Rzeszowie. Nagrodami oprócz wystąpienia na konferencji były upominki rzeczowe, a także możliwość publikacji opracowanego artykułu w monografii pokonferencyjnej oraz w recenzowanym czasopiśmie naukowym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !