• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Zastępca Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Rafał Dzyr poinformował o wynikach tegorocznego konkursu na aplikację ogólną. Absolwentka naszego Wydziału - Pani mgr Dominika Król zajęła II miejsce w konkursie, z wynikiem 201,5 pkt.

Zgodnie z zarządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 6 listopada 2012 r. nowy, IV już rocznik aplikantów rozpocznie aplikację ogólną w dniu 11 lutego 2013 r. Aplikacja będzie trwała 12 miesięcy. Po jej ukończeniu absolwenci aplikacji ogólnej będą uprawnieni do wykonywania zawodu referendarza sądowego, asystenta sędziego i asystenta prokuratora. Ponadto, znaczna część z nich będzie mogła kontynuować szkolenie na aplikacji sędziowskiej lub aplikacji prokuratorskiej.

Naszej Absolwentce składamy najserdeczniejsze gratulacje!