• Wirtualny dzień otwarty
  • 2020.05.28-uodo
  • 2020.06.30-Erasmus
  • 2020.05.10-szkola-chinska

Prawniku! Ucz się chińskiego !

23 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji UMCS odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Prawno-Historycznej im. prof. M. Sczanieckiego.

Reprezentacja Wydziału Prawa i Administracji UŚ w składzie: Dominik Mizerski i Karol Żyła zajęła I miejsce.

Sukces naszych studentów oznacza, iż gospodarzem Olimpiady w roku 2018 będzie Wydział Prawa i Administracji UŚ.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!