• Wirtualny dzień otwarty
  • 2020.05.28-uodo
  • 2020.06.30-Erasmus
  • 2020.05.10-szkola-chinska

Prawniku! Ucz się chińskiego !

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 10 grudnia 2014 r. dwoje naszych studentów - Konrad GraczykJan Kil - decyzją Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. dr hab. Leny Kolarskiej-Bobińskiej otrzymało Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze naukowej!