• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Studenci II roku stacjonarnego prawa na WPiA UŚ, Michał Janek i Aleksandra Kopeć, zajęli - odpowiednio - II i VII miejsce w finale V Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym, który odbył się 12 grudnia br. w Białymstoku.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udziłał około 50 studentów prawa z całej Polski.

WPiA UŚ reprezentowali:

1) Kamila Chmielarz,

2) Karolina Czeszek,

3) Adrianna Kotlarska,

4) Aleksandra Kopeć,

5) Michał Janek,

6) Arkadiusz Mech;

którzy do konkursu przygotowywali się pod kierunkiem dra Artura Biłgorajskiego, mgra Macieja Taraska oraz Prezesa Koła Naukowego Prawa Konstytucyjnego Pawła Króliczka.

Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki. Tym większe gratulacje dla finalistów.