• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

2 czerwca 2013 r. zakończyły Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym. Wśród najlepszych finałowych drużyn znalazły się zespoły z Uniwersytetu Śląskiego. Reprezentacja mężczyzn zdobyła brązowy medal wśród uniwersytetów, a w klasyfikacji generalnej zajęła szóste miejsce. Reprezentacja kobiet zajęła czternaste miejsce w klasyfikacji generalnej. Organizatorem turnieju był Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Śląskiego.

Reprezentacja mężczyzn:

•          Przemysław Filipek (Wydział Nauk Społecznych),
  •          Michał Samsonowski (Wydział Prawa i Administracji),
  •          Mateusz Korfanty (Wydział Prawa i Administracji),
  •          Patryk Stuchlik (Wydział Radia i Telewizji).

Reprezentacja kobiet:

•          Alicja Banaszewska (Wydział Teologiczny),
  •          Magdalena Wilk (Wydział Prawa i Administracji),
  •          Agnieszka Padło (Wydział Prawa i Administracji),
  •          Paulina Bronkowska (Wydział Prawa i Administracji).