• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Nasza studentka III roku prawa: Bogumiła Kondzielnik w dniu 24.03.2013r. zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski AZS w Półmaratonie w Krakowie (dystans 21,195 km) ponadto: w dniu 15.03.2013r., odbyły się Akademickie Mistrzostwa Śląska w Przełajach w Katowicach, w których w klasyfikacji - spośród zawodniczek Uniwersytetu Śląskiego zdobyła 3 miejsce, drużynowo nasza kobieca reprezentacja uniwersytecka zajęła 4 miejsce, natomiast w klasyfikacji generalnej indywudualnej uplasowała się na 14 pozycji. Nadto należy wspomnieć, iż w dniu 25.05.2013r., w ogólnopolskim biegu ulicznym w Strzebiniu (2011r. i 2012r. - dwukrotne zwycięstwo biegu)na dystansie 10 km uplasowaa sę na 3 miejscu w kategorii wiekowej k-20, natomiast w dniu 03.05.2013r., w Radlinie w biegu ulicznym na dystansie 4,2 km zwyciężyła w klasyfikacji generalnej kobiet.