• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Dla Studentów

Szanowni Studenci,

uprzejmie informuję, że od tego tygodnia wszystkie ćwiczenia i wykłady będę prowadził online na platformie Teams (Microsoft Ofiice).
Dostęp do platformy wymaga aktywacji

Pragniesz znaleźć pracę marzeń zaraz po studiach? Chciałbyś móc negocjować swoją pensję? Nie czekaj do zakończenie studiów. Już dziś umów się z naszym