Przedsiebiorczosc stacjonarna I stopnia

W związku z remontem Dziekanatu w dniach 18 października ( piątek ) oraz 22 października ( wtorek) dziekanat będzie nieczynny.

Nie będzie również możliwy kontakt telefoniczny oraz

od 01.10. uległa zmianie nazwa pliku z jaką praca magisterska ma być wygrana do systemu APD  - kod  wydziału 07 został zastąpiony  kodem W5

Szanowni Studenci,

Pierwsze spotkanie organizacyjne  - Prawo działalności gospodarczej - dr hab. prof. UŚ M.Pawełczyk

odbędzie się 28.10 br.godz. 16:50 pok.2.34

Szanowni Państwo,

w załączeniu lista zagadnień szczegółowych, których znajomość będzie niezbędna do zaliczenia przedmiotu INSTYTUCJE EUROPEJSKIE i AGENDY UE.

Dokładne zasady

Szanowni Państwo,

poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

- indeks do zaliczenia semestru,

- podania o przedłużenie sesji,

- podania o egzamin komisyjny,

- inne sprawy

Szanowni Studenci,

Istnieje możliwość ubezpieczenia się  od następstw nieszczęśliwych wypadków na rok akademicki 2019/2020

Wariant I Suma ubezpieczenia – 20.000 zł, składka roczna - 70

Od dnia 30 września Dziekanat Przedsiębiorczości Stacjonarnej I stopnia

I roku w roku akademickim 2019/2020