• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Przedsiebiorczosc stacjonarna I stopnia

Ponawiam prośbę do Państwa Studentów z Kierunku Stacjonarna Przedsiębiorczość I Stopnia 2 rok, gr 1 o kontakt ze mną poprzez email (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem

Seminarium dla III roku VI semestru Przedsiębiorczości Stacjonarnej I Stopnia z Prof. dr hab. M Zielińskim będzie odbywało się w poniedziałki od godziny 17:00 w sali 2.20

Drodzy Studenci,

zgodnie z Państwa prośbą, zajęcia z Podstaw prawa karnego będą odbywały się co tydzień w auli nr 4. Zatem spotykamy się już 11 marca o 15.30.
W związku

Od 11 marca ( środa ) wykład z Podstaw prawa karnego będzie się odbywał co tydzień

Szanowni Państwo,

wykład rozpocznie się zgodnie z planem zajęć 3 marca ( wtorek ) godz. 13:45 aula 4

Szanowni Państwo,

Egzamin w dniu 27.02 ( czwartek) odbędzie się o godz. 14:00 aula 5

Wszystkie zajęcia semestru letniego rozpoczynają się od 24 lutego 2020 r. - jest to tydzień nieparzysty.

Szanowni Studenci,

Istnieje możliwość ubezpieczenia się  od następstw nieszczęśliwych wypadków na rok akademicki 2019/2020

Wariant I Suma ubezpieczenia – 20.000 zł, składka roczna - 70