Stacjonarne Prawo

W dniu 23.05. br zajęcia grupy 6 dr Iwony Gredki - Ligarskiej zostają odwołane z powodu choroby.

Zajęcia zostaną odpracowane w dniu 29 maja w godz. 11.50-13.20 w s. 3.48.

Kochani Studenci,

przypominam, że za tydzień piszecie kolokwium z zakresu zbiegów, obowiązywania ustawy i nauki o karze w znanej już Państwu formie.

Po kolokwium zajmiemy się

Szanowni Państwo,

wyniki na USOSie. Brak oceny oznacza, że znaleźli się Państwo w gronie 30 (!) szczęśliwych osób, które spotkają się ze mną jeszcze raz.

Dwóch osób nie znalazłam

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że seminarium prowadzone przez Panią profesor Teresę Dukiet - Nagórską, dla studentów IV roku, w dniu 20 maja 2019r. - zostaje odwołane.

Uprzejmie informuję, że w związku z mniejszą liczą godzin wykładów interaktywnych, w ostatnim tygodniu zakończyły się zajęcia z Prawa karnego wykonawczego. Osoby, które nie

Drodzy Studenci,

w systemie USOS znajdują się już oceny z przedmiotu "Przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet i przemocy domowej w prawie karnym materialnym". Zgodnie z naszymi

Drodzy Studenci,

załączam harmonogram zajęć z "Przeciwdziałania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej w prawie karnym materialnym". Uprzedzam, że harmonogram może ulec drobnym

Drodzy Studenci,

przekazuję harmonogram naszych spotkań w semestrze letnim.

Pozdrawiam,

Dominika Bek

Podobno przezorny zawsze ubezpieczony. Podobno strzeżonego Pan Bóg strzeże. 🤔Wiele jest takich "podobno".
Fakty są natomiast takie, że wielu z nas działa jak magnes przyciągający wszelkie