Stacjonarne Prawo

Dodatkowy termin wykładu z prawa handlowego został wyznaczony na 12 grudnia 2019 r. godz. 17:15 aula 7.

Szanowni Państwo,

zamieszczam wyniki sprawdzianu z prawa karnego, który grupa 6 prawa pisała 27 listopada. Osoby, które uzyskały ocenę niedostateczną, mogą w formie ustnej poprawiać

Szanowni Państwo,

przypominam, że ze względu na mój wyjazd służbowy ćwiczenia z PUE w dn. 2.12 nie odbędą się.

Wskazane zajęcia, albo już zostały odrobione (gr. 1 i 4)

W ramach realizowanego przez Uniwersytet Śląski Projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach” (nr wniosku POWR.03.05.00-00-z117/17-00)

mamy wielki zaszczyt

Szanowni Państwo,

w związku z moim wyjazdem na konferencję w dniu 2.12, nasz zajęcia zostają przeniesione na dzień 5.12 (czwartek). Poniżej szczegóły:

Gr. A9,  godz. 8:00-9:30, sala

Z powodu choroby Anny Stawarskiej-Rippel nie odbędą się zaplanowane na 19 listopada (wtorek) konsultacje i wykłady. Dodatkowy wykład dla studentów stacjonarnych prawa (Trzy transformacje prawa

Uprzejmie informuję, iż w trakcie wspólnego spotkania wszystkich grup seminaryjnych ustalone zostały następujące terminy zajęć:

prawo stacjonarne - rok IV - środy, godz

Szanowni Państwo,

w załączeniu najważniejsze informacje nt. naszej współpracy na okoliczność ćwiczeń z Prawa UE.

Na wszystkie pytania odpowiem w poniedziałek (14.10), natomiast już proszę

Szanowni Państwo,

studentów zarejestrowanych na konwersatorium p. dr hab. Olgi Sitarz, prof. UŚ, uprzejmie informujemy, że zajęcia odbędą się w następujących terminach:

- 13.11
- 04.12
-

Szczegółowe informację odnośnie kwaterowania w akademikach dostępne pod niżej podanym linkiem :

Szanowni Państwo Studenci,

poniżej znajdą Państwo skrót najważniejszych informacji nt. procedur i terminów składania prac dyplomowych, indeksów, obron, etc.:
1️⃣️ PRZYGOTOWANIE I WYDRUK