Stacjonarne Prawo

Szanowni Państwo,

z powodu kolizji terminów (obrona doktorska) wykład z prawa karnego w dniu 23 października nie odbędzie się.

Równocześnie zapraszam na otwarcie wystawy pt. Sztuka

Ponawiam ogłoszenie sprzed tygodnia:

Kochani Studenci,

nie zdążyłam dziś zadać Państwu lektur na 23.10, dlatego teraz uzupełniam ten brak. Proszę przygotować dwa teksty:

- M. Smarzewski

Szanowni państwo,

w dniu 22.10 wykład z Filozofii  dr. hab. prof UŚ T.Pietrzykowskiego zostaje odwołany.

Szanowni Państwo,

zgodnie z ustaleniami nasze zajęcia zostają przeniesione z poniedziałku na czwartek na godz. 13.45. Zajęcia będą się odbywać w sali 3.51.

Z

Seminarzystów V r. zapraszam na spotkania w poniedziałki o godz. 12.30 i zachęcam do pisania prac magisterskich:)

K. Grzybczyk

Uprzejmie informuję, iż w trakcie wspólnego spotkania wszystkich grup seminaryjnych ustalone zostały następujące terminy zajęć:

prawo stacjonarne - rok IV - środy, godz

Informujemy, że w dniach 21-23 października 2019 r. (poniedziałek - środa) dziekanat Prawa będzie nieczynny. Od czwartku 24 października zapraszamy do nowej siedziby dziekanatu - pokój 1.26

Kochani Studenci,

- M. Smarzewski, O wprowadzeniu zasady humanizmu do kodeksu

Uprzejmie informuję, iż dodatkowy ustny egzamin poprawkowy z historii prawa dla osób, które uzyskały przywrócenie II terminu lub usprawiedliwią swoje nieprzystąpienie do egzaminu w dniu 12

Drodzy Studenci,

w dzisiejszych doniesieniach prasowych pojawiła się informacja o wyroku Sądu Okręgowego w Częstochowie w sprawie zbliżonej do tej, którą omawialiśmy na zajęciach

Szanowni Państwo,

w załączeniu najważniejsze informacje nt. naszej współpracy na okoliczność ćwiczeń z Prawa UE.

Na wszystkie pytania odpowiem w poniedziałek (14.10), natomiast już proszę

Katowice, dnia 26 września 2019 r.

Szanowni Państwo Pracownicy, Doktoranci i Studenci,

jest nam niezwykle miło poinformować o utworzeniu Centrum Badań nad Prawem Upadłościowym

Uprzejmie zapraszam P.T. Seminarzystów IV i V roku prawa na spotkanie we środę 16 października 2019 r. o godz. 17.30, pok. 28, w celu ostatecznego ustalenia godzin zajęć

Szanowni Państwo,

studentów zarejestrowanych na konwersatorium p. dr hab. Olgi Sitarz, prof. UŚ, uprzejmie informujemy, że zajęcia odbędą się w następujących terminach:

- 13.11
- 04.12

Szanowni Państwo, moi nowi Seminarzyści V roku.

Serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjne w dniu 9 października 2019 r. o godz. 13.00 w pok. 3.17.