Niestacjonarne Prawo

Szanowni Państwo,
Studentów, którzy nie otrzymali oceny pozytywnej z kolokwium zaliczeniowego z procesu karnego zapraszam na poprawę w dniu 29.01. b.r. o godz. 17:00 do auli nr

W dniach 21, 28 stycznia dyżury z godziny 15:15 zostają przesunięte na godzinę 13:45-15:15.

W dniu 16 stycznia 2020 r. dziekanat niestacjonarnego prawa z powodu szkolenia pracowników będzie czynny w godzinach od  12:30 do 15:00. Przepraszamy za utrudnienia.

W dniu 20.01.br i 22.01.br dyżur Prodziekana ds.kształcenia i studentów dr hab. Witolda Kurowskiego zostaje odwołany.

Seminarium magisterskie odbędzie się w 17.01.2020 roku godz. 16:00 p.3.55 (proszę zabrać na seminarium indeksy).

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że Dziekanacie Prawa Niestacjonarnego, u p. Małgorzaty Szaniewskiej (p. 1.27) znajduje się lista tematów do przygotowania na zajęcia Odpowiedzialność

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zawiadamiam, iż ocenę pozytywną z kolokwium z prawa karnego procesowego otrzymały osoby o następujących nr indeksów:

-- 300522,

Szanowni Państwo Studenci,

poniżej znajdą Państwo skrót najważniejszych informacji nt. procedur i terminów składania prac dyplomowych, indeksów, obron, etc.:
1️.PRZYGOTOWANIE I WYDRUK PRACY

Przypominamy Państwu, iż  warunkiem  rozliczenia semestru jest oddanie do dziekanatu indeksu z WSZYSTKIMI WPISAMI oraz ewentualnie stosownym podaniem (w przypadku gdy student wnioskuje

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Dziekanacie Prawa Niestacjonarnego, u p. Małgorzaty Szaniewskiej (p. 1.27) znajduje się lista tematów do przygotowania na zajęcia Odpowiedzialność

Uprzejmie informuję, iż w trakcie wspólnego spotkania wszystkich grup seminaryjnych ustalone zostały następujące terminy zajęć: