Dynamicznie rozwijająca się firma z Zabrza poszukuje pracownika do pracy w dziale prawnym.
Poszukiwani kandydaci do pracy powinni być studentami V roku prawa lub absolwentami Wydziału Prawa i Administracji oraz posiadać wiedzę z zakresu prawa własności intelektualnej, a zwłaszcza w zakresie prawa autorskiego, zaś ich praca magisterska dotyczyła wskazanych wyżej dziedzin prawa, w szczególności problematyki ochrony autorskich praw majątkowych. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Praca w Zabrzu, w siedzibie spółki Windex Holding znajdującej się przy ul. Roosevelta 120b.