Fundacja OFF Camera, organizator Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera w Krakowie poszukuje studentów, chcących zrealizować praktyki studenckie, wspierając zespół Fundacji jako wolontariusze
w przygotowaniach do 13. edycji festiwalu.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA to jedna z największych tego typu imprez w tej części Europy. Rekordowo wysokie nagrody, uznani goście z całego świata i promocja kina niezależnego wyróżniają imprezę na światowej mapie festiwalowej.

Poszukujemy osób kochających niezależne kino i pragnących zdobywać doświadczenie w sektorze kultury. Jeśli ciekawi Cię jak wyglądają przygotowania i planowanie logistyczne festiwalu filmowego, interesujesz się promocją takiego wydarzenia i chcesz poświęcić swój czas na zdobycie tej wiedzy to szukamy właśnie Ciebie!

Szukając praktykantów mamy nadzieję na znalezienie wśród nich przyszłych pracowników Fundacji OFF Camera. Praktykanci, którzy jako wolontariusze będą wspierać zespół przed i podczas 13. edycji festiwalu otrzymają karnet na cały festiwal oraz dodatkowe benefity.

Chętnie zaprosimy studentów wszysktich roczników. Kierunek studiów nie jest wyznacznikiem. Przyjmiemy zarówno osoby z małą, jak i dużą liczbą godzin praktyk studenckich do zrealizowania.

Jeśli kochasz kino, masz pasję i zapał do zdobywania nowych doświadczeń - zgłoś się już dziś! Wyślij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule „Praktyki studenckie”.