Zmiana rozmiaru tekstu:

Kancelaria Radcy Prawnego „Concilium” Maciej Szczepka z siedzibą w Gliwicach poszukuje praktykanta do spraw administracyjnych.

Oferujemy:

- płatne praktyki;

- elastyczne godziny odbywania praktyk, uwzględniające rozkład zajęć kandydata;

- możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz dalszego rozwoju;

- wsparcie i pomoc w realizacji bieżących zadań.

Zakres obowiązków:

- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami Kancelarii, Sądami i komornikami;

- bieżąca obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;

- obsługa urządzeń biurowych;

- sporządzanie prostych pism procesowych (m.in. wezwania do zapłaty, odpowiedzi na wezwania z Sądu, wnioski o nadanie klauzuli wykonalności, etc.) przy wsparciu pracowników Kancelarii;

- wyszukiwanie orzeczeń i komentarzy;

- inne zlecone przez radców prawnych czynności związane z bieżącą pracą Kancelarii.

Oczekujemy:

- statusu studenta co najmniej II roku, preferowany kierunek administracja, ewentualnie prawo;

- umiejętności obsługi pakietu Office oraz programów prawniczych Lex i Legalis;

- dobrej organizacji czasu pracy, sumienności i dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań;

- dostępności co najmniej 2-3 dni w tygodniu.