Praktyki i Praca

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Podhajski z siedzibą w Katowicach zaprasza na bezpłatne praktyki studenckie lub absolwenckie!

Od kandydatów wymagamy:

- ukończenia pierwszego roku

Dynamicznie rozwijająca się firma z Zabrza poszukuje pracownika do pracy w dziale prawnym.
Poszukiwani kandydaci do pracy powinni być studentami V roku prawa lub absolwentami Wydziału

Kancelaria Adwokacka Urbanek & Dudys Sp.p. z siedzibą w Katowicach, poszukuję ambitnych kandydatów na stanowisko aplikanta adwokackiego.

Opis stanowiska:

  • bieżąca współpraca

Zapraszamy studentki i studentów prawa do odbycia nieodpłatnych, praktyk studenckich w dziale prawnym Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 stycznia 2020

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Podyma z siedzibą w Katowicach, przyjmie celem odbycia płatnego stażu z perspektywą dalszego zatrudnienia, absolwenta Wydziału Prawa

Kancelaria Ślązak Zapiór i Wspólnicy jest jedną z największych kancelarii prawnych w województwie śląskim. Podstawowa działalność Kancelarii dotyczy oferowania usług z zakresu

Oferujemy możliwość uzyskania cennego doświadczenia w ramach współpracy z młodym i ambitnym zespołem.

Do zadań Praktykanta będzie należała w szczególności:

  • obsługa

W związku z planowanym rozwojem działu prawnego Kancelaria Doradztwa Podatkowego Graczyk z Wodzisławia Śląskiego poszukuje osób, które ukończyły studia prawnicze oraz studentów 5 roku

White Pine Legis Podhajski i Wspólnik Kancelaria Prawnicza sp.k. z siedzibą w Katowicach zaprasza na bezpłatne praktyki studenckie lub absolwenckie!

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące wolontariatu w Punktach Pomocy Ofiarom

Kancelaria Radcy Prawnego „Concilium” Maciej Szczepka z siedzibą w Gliwicach poszukuje praktykanta do spraw administracyjnych.

Oferujemy:

- płatne praktyki;

- elastyczne godziny