Praktyki i Praca

Kancelaria Adwokacka Adwokat Iwona Labisz-Chudzik znajdująca się w Katowicach przy ul. Ks. Ściegiennego 49/2 przyjmie studenta prawa do odbycia praktyk zawodowych, z późniejszą możliwością

Kancelaria Prawnicza Henryk Małachwiej z/s w Bielsku-Białej przyjmie do pracy studenta.

Wymagana dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu, po 8 godzin.

Do zadań pracownika będzie

Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin. Daje również szansę zdobycia cennego doświadczenia młodym i dynamicznym ludziom. Program Stażowy stanowi najlepszą

Stażysta/tka w Dziale Doradztwa w Katowicach

Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin.

Daje również szansę zdobycia cennego doświadczenia

PRAKTYKI

Zapraszamy do odbycia praktyk w kancelarii prawnej w Katowicach.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z radcami prawnymi oraz wynagrodzenie. Po okresie

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Jasińska w Katowicach przy ul. Granicznej 29 przyjmie studentów prawa IV-V roku prawa do odbycia praktyki, z późniejszą możliwością stałej

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z radcami prawnymi oraz wynagrodzenie. Po okresie próbnym

Kancelaria radcy prawnego Marcina Walawskiego zaprasza do odbycia praktyk programowych studenta IV-V roku studiów stacjonarnych na kierunku "Prawo".
Wymagania:

Kancelaria Adwokacka Zdanowicz Adwokaci z siedzibą w Gliwicach  nawiąże stałą współpracę z aplikantami adwokackimi / studentem IV i V roku prawa

Wymagania

Kancelarie Radców Prawnych LEX DUO to zespół czterech radców prawnych zajmujących się głównie tematyką związaną z prawem gospodarczym i cywilnym.

Siedziba kancelarii znajduje się

Szanowni Państwo,

informuję, że moje dyżury w sprawie praktyk studenckich w semestrze zimowym 2019/2020 będą odbywały się w czwartki w godz. 17:15-18:45.

Z poważaniem

Mateusz

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • prawo jazdy kat. B.

Świadczenie usługi w siedzibie spółki na rzecz Klientów, min. 4 dni po 8 godzin.

Kancelaria NotarialnaDąbrowie Górniczej poszukuje studentki/studenta IV lub V roku w celu odbycia praktyki z możliwością objęcia patronatem oraz dalszej współpracy.

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie Przemysław Nowiński przyjmie na praktyki studenta III - V roku prawa, z możliwością podjęcia dalszej współpracy.

Praktyki odbywać się będą

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Skarżyński z siedzibą w Tychach przyjmie na praktyki studenta III -V roku prawa, z możliwością dalszej współpracy.