Praktyki i Praca

Rekrutacja zewnętrzna PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.
Do: Biura Bezpieczeństwa - obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:
SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

3Soft to 3 kroki do tego, aby Twoja kariera nabrała tempa!

1. Zainteresuj nas swoją kandydaturą.
  2. Zdobywaj praktykę i ucz się w 3Soft. Korzystaj z naszej wiedzy.
  3. Zyskaj doświadczenie

Kancelaria Notarialna Łukasz Gajos, Wojciech Małachowski s.c. w Gliwicach poszukuje studenta/studentki prawa lub administracji na praktyki w okresie od lipca do końca września br.

Zakres

Kancelaria Notarialna notariusz Darii Dąbrowskiej-Babińskiej w Gliwicach poszukuje pracownika na 2-3 dni w tygodniu.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt.
e-mail: Ten adres

Kancelaria Adwokacka Płaza Głąb spółka partnerska z siedzibą w centrum Katowic nawiąże współpracę ze studentką/studentem studiów prawniczych.

Do zadań należeć będzie m.in.:
- pisanie

Kancelaria Prawna HAGEN to zespół prawników stworzony z połączenia kancelarii radców prawnych z Gliwic i Warszawy. W grudniu 2018 r. rozpoczęliśmy działalności w nowym biurze

Szanowni Państwo,

kancelaria GLC Legal z siedzibą w Katowicach poszukuje stażystów (Trainee) do departamentu prawnego GLC. Oferta skierowana jest do studentów, którzy

Kancelaria "GAŁKOWSKI, RACZEK I PARTNERZY ADWOKACI I RADCY PRAWNI" w Bielsku-Białej przyjmie na praktyki studenta IV-V roku prawa, z możliwością dalszej współpracy.

Oferujemy

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Fajkis, zlokalizowana w Katowicach przy ulicy Chopina 10, poszukuje studenta III – V roku prawa, zainteresowanego odbyciem bezpłatnych praktyk

Kancelaria Adwokacka Adwokata Andrzeja Jakubowskiego z siedzibą w Katowicach, ul. Żwirki i Wigury 3/1 nawiąże współpracę ze studentką/studentem prawa IV lub V roku.

Aplikacje proszę

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Sitnik to prężnie rozwijająca się kancelaria specjalizująca się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa

JSW Innowacje S.A. stanowi zaplecze badawczo-rozwojowe dla Grupy Kapitałowej JSW - jednego z największych na świecie podmiotów sektora wydobywczego Przychody ze sprzedaży w GK JSW za 2018

Poszukujemy praktykantów do działu administracji. Pracujemy zgodnie z wartościami i kodeksem honorowym. Oferujemy praktykę w bardzo miłej atmosferze.

Do zadań praktykanta będzie