Praktyki i Praca

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że KDS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Karolina Dorda-Sawicka sp. p. z siedzibą w Tychach przyjmie na praktykę studentkę lub studenta

Poszukujemy praktykantów do działu administracji. Pracujemy zgodnie z wartościami i kodeksem honorowym. Oferujemy praktykę w bardzo miłej atmosferze.

Do zadań praktykanta będzie

Kancelaria Radców Prawnych Aurum – I. Durczok, K. Wistuba Spółka cywilna

 z siedzibą w Rybniku

poszukuje kandydatów na stanowiska:

Prawnik, Praktykant, Stażysta

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Rafał Łyszczek zatrudni pracownika biurowego/aplikanta.

OBOWIĄZKI:
• obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
• przygotowanie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Bystrzejewski (Katowice, ul. Mickiewicza 14/1, 40 – 092 Katowice), zajmująca się głównie sprawami karnymi oraz sprawami związanymi z prawem ruchu drogowego

esb Matczuk Matuszak-Leśny Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. jest kancelarią świadczącą usługi prawne ze szczególnym uwzględnieniem prawa własności intelektualnej, nowych technologii oraz danych

Kancelaria Radców Prawnych Kubisa, Banasik Wysocka - Spółka Partnerska Radców Prawnych pragnie zatrudnić na umowę o pracę absolwenta studiów prawniczych bądź aplikanta aplikacji radcowskiej na

Notariusz Agnieszka Majer poszukuje studentów III - V roku Prawa, zainteresowanych odbyciem praktyk studenckich z możliwością nawiązania stałej współpracy w Kancelarii Notarialnej

Kancelaria oferuje możliwość realizacji praktyki studenckiej.

Po pomyślnym okresie praktyki istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy z wybranymi kandydatami.

Kancelaria funkcjonuje od

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi

Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin.

Daje również szansę zdobycia cennego doświadczenia młodym i dynamicznym ludziom. Program Stażowy stanowi

Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników już od ponad dwudziestu lat Grupa Gumułka

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi

Kancelaria DFD Adwokaci i Radcowie Prawni Bartłomiej Dudek, Katarzyna Franczak – Durczok Spółka Partnerska w Katowicach przyjmie na praktyki studenta IV lub V roku prawa. Osoby

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Ewa Damaszek poszukuje osoby zainteresowanej odbyciem praktyki studenckiej. Istnieje możliwość podjęcia dalszej współpracy.

Prosimy o kontakt