Praktyki i Praca

Szanowni Państwo,

Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Filipka z siedzibą w Katowicach przyjmie praktykanta w osobie studenta/studentki IV-V roku, z możliwością późniejszego

Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin. Daje również szansę zdobycia cennego doświadczenia młodym i dynamicznym ludziom. Program Stażowy stanowi najlepszą

Miejsce pracy: Katowice

Grupa Gumułka stwarza możliwości rozwoju dla profesjonalistów różnych dziedzin. Daje również szansę zdobycia cennego doświadczenia młodym i dynamicznym ludziom. Program

w związku z sytuacją epidemiczną i ograniczeniami w funkcjonowaniu Uczelni wprowadzonymi w ostatnich dniach, moje najbliższe stacjonarne dyżury ws. praktyk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Skarżyński z siedzibą w Tychach przyjmie na praktyki studenta III -V roku prawa, z możliwością dalszej współpracy.

Zadania praktykanta:

Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka nawiąże odpłatną współpracę ze studentem/studentką 4 lub 5 roku studiów prawniczych (tryb zaoczny) do obsługi spraw windykacyjnych. Miejsce: Katowice

Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Rogowski z siedzibą w Katowicach przy ul. Kościuszki 43 poszukuje do zespołu: Aplikanta radcowskiego rozpoczynającego aplikację radcowską w styczniu

informuję, że moje dyżury ws. praktyk studenckich w semestrze zimowym 2020/2021 będą odbywały się w czwartki o godz. 15:30-17:00 w p. 3.8.

Mateusz Zeifert