• Wirtualny dzień otwarty
  • 2020.05.28-uodo
  • 2020.06.30-Erasmus
  • 2020.05.10-szkola-chinska

Prawniku! Ucz się chińskiego !

Zapraszamy kandydatów na studia w Uniwersytecie Śląskim na Wydziale Prawa i Administracji do zadawania pytań poprzez adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zebraniu pytań, odpowiedzi na nie zostaną przygotowane i udostępnione w formie filmu przygotowanego przez pracowników oraz studentów wydziału.

Przekonaj się 4 czerwca podczas Wirtualnego Otwartego Dnia UŚ.

Zatem czekamy na pytania do 31 maja.

Nie krępuj się, pisz do nas!