• Wirtualny dzień otwarty
  • 2020.05.28-uodo
  • 2020.06.30-Erasmus
  • 2020.05.10-szkola-chinska

Prawniku! Ucz się chińskiego !

Szanowni Państwo Studenci,
na stronie Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO), pod linkiem https://uodo.gov.pl/pl/19/1478, został ogłoszony konkurs dla studentów kierunków prawo i administracja III-V roku studiów jednolitych oraz I-III roku studiów drugiego stopnia, na esej pt. „Uzależnienie wykonania świadczenia od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych”. Na ww. stronie są zamieszczone: Regulamin konkursu, Kazus i Oświadczenia, które po wypełnieniu, podpisaniu i zeskanowaniu można wysłać elektronicznie. Prace można przesyłać zasadniczo *do* *15 maja 2020 r.*, choć UODO zastrzega, że termin ten może zostać przesunięty. Na zwycięzców czekają nagrody, w tym możliwość odbycia praktyki w Urzędzie Ochrony Danych Osobowych.

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie. Jeśli ktoś zdecyduje się na przygotowanie eseju, a będzie potrzebował konsultacji w trakcie pracy lub przed jego wysłaniem, to zachęcamy do skontaktowania się z dr hab. Mariuszem Jagielskim, prof. UŚ. Pierwszy kontakt poprzez adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a potem ew. dalsze konsultacje w dogodnym terminie za pomocą jednego z komunikatorów umożliwiających rozmowę.