• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa  zarządzam, co następuje:

1.       Terminy przeprowadzenia egzaminów lub zaliczeń zostają zawieszone do dnia 26 marca 2020 roku.

2.       Sesja egzaminacyjna ulega przedłużeniu do dnia 20 kwietnia 2020 roku, bez konieczności składania wniosku o przedłużenie sesji.

3.       Egzaminy dyplomowe mogą być przeprowadzane we wcześniej ustalonych terminach.

4.       Zajęcia dydaktyczne semestru letniego zostają zawieszone do dnia 25 marca 2020 roku.

5.       Konsultacje nauczycieli akademickich ze studentami i doktorantami odbywają się drogą elektroniczną.

6.       W związku z ograniczeniem liczby pracowników w dziekanacie sprawy studenckie powinny być załatwiane jedynie drogą elektroniczną.

7.       Oceny uwidocznione w systemie USOSweb wystarczają do zaliczenia semestru; zbędne jest uzyskiwanie wpisów do indeksów. W przypadku braku oceny w systemie USOSweb, wykazanie efektów uczenia się następuje poprzez przesłanie skanu indeksu z daną oceną.

Prof. dr hab. Czesław Martysz

Dziekan