• Wirtualny dzień otwarty
  • 2020.05.28-uodo
  • 2020.06.30-Erasmus
  • 2020.05.10-szkola-chinska

Prawniku! Ucz się chińskiego !

Egzaminy w czasie kształcenia online

Podstawowym warunkiem technicznym przystąpienia do egzaminu organizowanego za pośrednictwem MS Teams jest utworzenie konta w domenie @office365.us.edu.pl
Fakt posiadania innego konta Microsoft, utworzonego dla adresów mailowych w domenach komercyjnych nie wystarczy, a próby dołączenia do egzaminu z tego typu kont prywatnych nie powiodą się. Konieczne jest zalogowanie się do MS Teams z konta uniwersyteckiego, utworzonego poprzez USOSweb.

Procedura tworzenia konta:
1. Zaloguj się do swojego konta w serwisie USOSweb: https://usosweb.us.edu.pl ⇒ Przejdź do zakładki „Dla wszystkich” ⇒ Wybierz „Office 365”, by utworzyć konto i adres mailowy w domenie @office365.us.edu.pl.
2. Na adres mailowy, który wprowadziłaś/eś do USOS jako swój adres elektroniczny otrzymasz potwierdzenie utworzenia konta w Office365 oraz dane do logowania do usług Microsoft.