• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na potrzeby dydaktyki uruchomiono specjalną bibliotekę cyfrową. W bibliotece tej umieszczane będą te materiały, które pracownicy będą zamawiać

Z powodu zagrożenia koronawirusem  Wydawnictwo C.H. Beck postanowiło zwiększyć limit jednoczesnych użytkowników bazy Legalis do 150.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zmienił się sposób dostępu do bazy Lex. Od 1 lutego 2020 Uniwersytet Śląski wykupił dostęp online na platformie https://lex.pl Baza jest aktualizowana na bieżąco

Szanowni Państwo,

po skorzystaniu z książek i czasopism znajdujących się w czytelni Biblioteki Prawniczej w ramach wolnego dostępu prosimy o ich zwrot do dyżurującego