Szanowni Państwo, poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

indeks do zaliczenia semestru, podania o przedłużenie sesji, podania o egzamin komisyjny, inne sprawy prosimy konsultować.

Stacjonarna Administracja II Stopnia

Termin seminarium: środa godz.12.00.

Szanowni Państwo,

w załączeniu wykaz zagadnień do kolokwium z MOPC, rekomendowana literatura oraz ułatwiający percepcję omawianego zagadnienia schemat systemowej ochrony praw człowieka.

W

W związku z remontem Dziekanatu w dniach 18 października ( piątek ) oraz 22 października ( wtorek) dziekanat będzie nieczynny.

Nie będzie również możliwy kontakt telefoniczny oraz

Nie będzie również możliwy kontakt telefoniczny oraz

Seminaria będą się odbywać we wtorki parzyste w godz.13.45 - 15.15.

W dniu 10 października zajęcia rozpoczną się o godz.8.30.

W związku z organizowanym Dniem Adaptacyjnym w dniu 10 października (czwartek) od godziny 11.30 do godz.13.45 zostają ogłoszone godziny dziekańskie dla studentów I roku.

Proszę o kontakt na dyżurze w dniu 8 października.

W związku ze zbyt małą liczbą chętnych wykład nie zostaje uruchomiony.

Wszyscy studenci zostaną przelogowani przez Dziekanat na Prawo gospodarki odpadami.

Szanowni Państwo,

poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

- indeks do zaliczenia semestru,

- podania o przedłużenie sesji,

- podania o egzamin komisyjny,

- inne sprawy

Wykłady z kryminologii rozpoczną się od dnia 12 października.

Indeksy i legitymacje studenckie będą wydawane w pokoju 1.24 w dniu 3 października (czwartek) w godz.11.30 - 15.00.
Proszę koniecznie zabrać z sobą dokument tożsamości ze

W środę 2 października o godz. 14.30 w auli nr 5 odbędzie się spotkanie studentów I roku z Władzami Dziekańskimi WPiA.

Zajęcia w roku akademickim 2019/2020 rozpoczynają się 2 października.

W pierwszym tygodniu odbywać się będą tylko wykłady kursowe, od dnia 7 października rozpoczną się pozostałe zajęcia (

Od dnia 30.09. w związku z reorganizacją  Wydziału, wychodząc na przeciw prośbom studentów , ulegają zmianie i ujednoliceniu  godziny otwarcia dziekanatów :
Godziny