Szanowni Państwo, poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

indeks do zaliczenia semestru, podania o przedłużenie sesji, podania o egzamin komisyjny, inne sprawy prosimy konsultować.

Stacjonarna Administracja I Stopnia

W dniu 23.10 br ( środa) wykład oraz ćwiczenia odwołane

W związku z remontem Dziekanatu w dniach 18 października ( piątek ) oraz 22 października ( wtorek) dziekanat będzie nieczynny.

Nie będzie również możliwy kontakt telefoniczny oraz

od kolejnego tygodnia zamiana sali ćwiczeniowej na 2.21

Szanowni Państwo,

od kolejnego tygodnia zmiana sali ćwiczeń

gr 1 i 2 sala 3.19

gr 3 i 4 sala 3.46

Szanowni Państwo,

Egzamin odbędzie się w dniu 30 października 2019 r., godz. 15.30, gabinet nr 3.23.

Seminarium odbędzie się 29.10.br godz. 13:00 pok.1.38

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że pierwsze spotkanie seminarzystów odbędzie się w dniu 23 października (środa), godz. 15.30. , gabinet 3.23.

Wszystkich zainteresowanych bardzo

Nastąpiła zmiana sali zajęć z 2.25 na 48

Wielce Szanowni Państwo Studiujący!

Niniejszym uprzejmie zawiadamiam, iż w związku zakończeniem zatrudnienia uprawnienia i zobowiązania egzaminacyjne z przedmiotu Ustrój Organów

Szanowni Państwo,

poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

- indeks do zaliczenia semestru,

- podania o przedłużenie sesji,

- podania o egzamin komisyjny,

- inne sprawy

Od dnia 30.09. w związku z reorganizacją  Wydziału, wychodząc na przeciw prośbom studentów , ulegają zmianie i ujednoliceniu  godziny otwarcia dziekanatów :
Godziny

Studenci, którzy nie zaliczą sesji egzaminacyjnej do 25 września br., a przysługuje im jeszcze termin egzaminu, mogą składać podania o przedłużenie sesji do 25 października - termin

Szanowni Studenci,

Istnieje możliwość ubezpieczenia się  od następstw nieszczęśliwych wypadków na rok akademicki 2019/2020