Szanowni Państwo, poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

indeks do zaliczenia semestru, podania o przedłużenie sesji, podania o egzamin komisyjny, inne sprawy prosimy konsultować.

Stacjonarna Administracja I Stopnia

Wykład w dniu 5.12.br. zostaje odwołany

Szanowni Państwo,

przypominam, że na nasze kolejne zajęcia (16.12) należy przygotować Rozdział IX Sądownictwo administracyjne.

Tomasz Szczygieł

Szanowni Państwo,

Informuję, że seminarium dla Studentów administracji z  przedmiotu Proces karny, które planowo powinno odbyć się w w dniu 4 grudnia o godz. 11.30, z przyczyn

W ramach realizowanego przez Uniwersytet Śląski Projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach” (nr wniosku POWR.03.05.00-00-z117/17-00)