• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Szanowni Państwo, poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

indeks do zaliczenia semestru, podania o przedłużenie sesji, podania o egzamin komisyjny, inne sprawy prosimy konsultować.

Niestacjonarna Administracja II Stopnia

Szanowni Państwo,

w celu rozliczenia semestru zimowego w trybie zdalnym, proszę o przysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć

Logowanie na seminaria odbywa się w terminie:

1.04.2020 godz.17.00 – 5.04.2020 godz.23.59.

Do logowania uprawnieni są WSZYSCY studenci, zarówno osoby wpisane na semestr zimowy

Drodzy Studenci,

wysłałam Państwu maila na adres roku. Proszę wszystkich o zapoznanie się z jego treścią i wykonanie zadań.

Na wszelki wypadek, także tutaj zamieszczam kazusy do

Szanowni Państwo,

zgodnie z ustaleniami z pierwszych zajęć, poniżej przedstawiam plan działań dotyczący naszych spotkań.

• 14.03.2020 - rodziny prac człowieka, systematyka praw

Szanowni Państwo,

w załączeniu zagadnienia do ćwiczeń z Kontroli Przestrzegania Prawa UE obowiązujące w semestrze letnim 2020.

Magdalena Półtorak