Szanowni Państwo, poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

indeks do zaliczenia semestru, podania o przedłużenie sesji, podania o egzamin komisyjny, inne sprawy prosimy konsultować.

Niestacjonarna Administracja I Stopnia

Seminarzyści  III roku, którzy planują obronę pracy licencjackiej jeszcze w lipcu proszeni są o zgłoszenie się   na dyżur 8 lipca br. o godz. 12:00 – 13:30.

dr

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że najbliższe spotkania w ramach seminarium licencjackiego dla studentów I stopnia administracji niestacjonarnej odbędą się:

1. a) III rok: 23

Szanowni Państwo,

a) III

Serdecznie zapraszam moich seminarzystów na pierwsze seminarium, które odbędzie się:

- 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek), godz. 18:30, p. 3.31.

dr Michał Barański

Wielce Szanowni Państwo Studiujący!

Niniejszym bo długich trudach z aplikacją, przekazuję wykaz zagadnień egzaminacyjnych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, bardzo proszę

Studenci III  roku V semestr są zobowiązani złożyć Rejestrację Tematu Pracy Dyplomowej.

RTP Studenci składają w Dziekanacie wraz z indeksem składanym do zaliczenia semestru V

Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem" zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o prawie pracy!

Konkurs jest skierowany do studentów stacjonarnych oraz niestacjonarnych

Serdecznie zapraszam moich seminarzystów na pierwsze w nowym roku akademickim seminarium

- 3 października 2018 r. (środa), godz. 16:50-18:20, p. 3.31.

dr Michał Barański