Szanowni Państwo, poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

indeks do zaliczenia semestru, podania o przedłużenie sesji, podania o egzamin komisyjny, inne sprawy prosimy konsultować.

Niestacjonarna Administracja I Stopnia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że najbliższe spotkania w ramach seminarium licencjackiego dla studentów I stopnia administracji niestacjonarnej odbędą się:

1. a) III rok: 23

a) III

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję,  że wyniki z przedmiotu Prawa człowieka i środki ich ochrony będą ogłoszone w przyszłym tygodniu. Za zaistniałą sytuację przepraszam

Serdecznie zapraszam moich seminarzystów na pierwsze seminarium, które odbędzie się:

- 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek), godz. 18:30, p. 3.31.

dr Michał Barański

Wielce Szanowni Państwo Studiujący!

Niniejszym bo długich trudach z aplikacją, przekazuję wykaz zagadnień egzaminacyjnych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, bardzo proszę

Szanowni Państwo,

uprzejmie proszę o zapoznanie się z harmonogramem naszych zajęć wykładowych i ćwiczeniowych. Więcej szczegółów na pierwszym wykładzie - w dniu 23 lutego 2019

Studenci III  roku V semestr są zobowiązani złożyć Rejestrację Tematu Pracy Dyplomowej.

RTP Studenci składają w Dziekanacie wraz z indeksem składanym do zaliczenia semestru V

Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem" zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o prawie pracy!

Konkurs jest skierowany do studentów stacjonarnych oraz niestacjonarnych

Aktualny harmonogram zajęć znajduję się na stronie wydziałowej www.wpia.us.edu.pl z zakładce plany zajęć. Proszę nie sugerować się terminami w usosie.

Harmonogram dla I roku znajduje się na stronie www.wpia.us.edu.pl w zakładce plany zajęć.

Studenci I semestru  zobowiązani są do zarejestrowania się na dwa przedmioty do

Serdecznie zapraszam moich seminarzystów na pierwsze w nowym roku akademickim seminarium

- 3 października 2018 r. (środa), godz. 16:50-18:20, p. 3.31.

dr Michał Barański