Szanowni Państwo, poprzez wrzutnię Studenci mogą przekazać do Dziekanatu:

indeks do zaliczenia semestru, podania o przedłużenie sesji, podania o egzamin komisyjny, inne sprawy prosimy konsultować.

Niestacjonarna Administracja I Stopnia

Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem" zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o prawie pracy!

Konkurs jest skierowany do studentów stacjonarnych oraz niestacjonarnych

Szanowni Państwo,

przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem nr 46 Rektora UŚ z 29 marca 2018 r. w sprawie organizacji roku akademickiego 2018/2019 zajęcia dydaktyczne w dniach

W zakładce plany zajęć znajduje się harmonogram lektoratów - semestr zimowy dla I roku.

Aktualny harmonogram zajęć znajduję się na stronie wydziałowej www.wpia.us.edu.pl z zakładce plany zajęć. Proszę nie sugerować się terminami w usosie.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że seminarium dyplomowe dla III roku Administracji Niestacjonarnej I Stopnia w semestrze zimowym 2018-2019 odbywać się będzie w czwartki

Harmonogram dla I roku znajduje się na stronie www.wpia.us.edu.pl w zakładce plany zajęć.

Studenci I semestru  zobowiązani są do zarejestrowania się na dwa przedmioty do

Serdecznie zapraszam moich seminarzystów na pierwsze w nowym roku akademickim seminarium

- 3 października 2018 r. (środa), godz. 16:50-18:20, p. 3.31.

dr Michał Barański

Harmonogram dla II i III roku na rok akademicki 2018/2019 znajduje się w zakładce plany zajęć. Proszę o sprawdzanie harmonogramu  przed zjazdem gdyż  zostanie on