• Wirtualny dzień otwarty
  • 2020.05.28-uodo
  • 2020.06.30-Erasmus
  • 2020.05.10-szkola-chinska

Prawniku! Ucz się chińskiego !

Letnia sesja egzaminacyjna: 8-30 czerwca 2020

Sesja poprawkowa: 1-25 września 2020

Zgodnie z § 2 ust. 2 i 3 zarządzenia nr 71 rektora Uniwersytetu Śląskiego  w Katowicach z dnia 19 maja 2020 roku rekomendowaną formą przeprowadzenia egzaminów i zaliczeń jest forma zdalna.

POSTĘPOWANIE CYWILNE

grupa I  i II  dr Ireneusz Wolwiak

przedtermin:  2 czerwca 2020 r.

I termin:   19 czerwca 2020 r.

PRAWO OCHRONY ŚRODOWISKA

grupa I i II  prof. dr hab. Grzegorz Dobrowolski