"Na mocy pozytywnej decyzji JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego oraz przy jednoczesnej aprobacie Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w maju 2016 roku swoją działalność rozpoczęło Koło Naukowe Prawa Samorządu Terytorialnego.

Koło zrzesza studentów, których zainteresowania obejmują zagadnienia związane z jednostkami publicznymi, samorządem terytorialnym oraz pokrewnymi dziedzinami nauki, chcących poszerzyć swoją wiedzę poza program studiów. Koło ma również na celu ułatwienie zawierania bezpośrednich kontaktów pomiędzy studentami i pracownikami naukowymi uczelni, jak również pomoc w projektach realizowanych indywidualnie przez jego członków.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia nowo powstałego studenckiego przedsięwzięcia oraz zachęcamy do uczestniczenia w cyklicznych spotkaniach Koła, na których między innymi będzie można złożyć deklaracje członkowskie.

Zarząd:

Przewodnicząca: Magdalena Piesak