Koło Naukowe Prawa Medycznego zostało utworzone przy Katedrze Prawa cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego, w swoim założeniu ma poszerzanie wiedzy dotyczącej szeroko pojętych, powszechnie każdemu studentowi znanych problemów prawa medycznego. Popularyzację wśród studentów prawa i administracji tematów medycznych a wśród studentów wydziałów medycznych tematów prawniczych. Wspólne omawianie problemów Prawa Medycznego przyszłych prawników oraz przyszłych medyków jest idealną formą konfrontacji stanowisk owych dwóch stron, w której studenci mogą poznać stanowiska, które zajmuje na dany temat prawo i medycyna. Członkowie KNPM biorą udział w konferencjach tematycznych oraz tworzą publikacje.

Zajęcia koła naukowego Prawa Medycznego skierowane są przede wszystkim dla studentów WPiA UŚ oraz studentów ŚUM, dla wszystkich roczników. Jak i również dla samych pracowników WPiA UŚ oraz ŚUM.

Zarząd KNPM:

• Opiekun dr Mariusz Fras
  • Przewodniczący Mariusz Gaweł
  • V-ce przewodniczący Magdalena Nowak
  • Sekretarz Mateusz Choina

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w spotkaniach Koła Naukowego oraz do zapoznania się z naszą stroną na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Koło-Naukowe-Prawa-Medycznego-UŚ/934406026569460?fref=ts