• Stanowisko nauczycieli akademickich

Zarząd Koła:
Przewodnicząca: Barbara Matusiak
V-ce Przewodniczący: Adrianna Stroka, Weronika Hora

Koło Naukowe Publicznego Prawa Gospodarczego jest społecznością studentów pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu Publicznego Prawa Gospodarczego oraz poznać praktyczne problemy związane z tą dziedziną prawa. Członkom Koła nie wystarcza standardowe poznanie i omówienie regulacji prawnej. Pragną oni kompleksowo poznawać i lepiej zrozumieć specyfikę przedmiotu, a co za tym następuje także praktycznie zastosowanie tej gałęzi.Koło zostało reaktywowane na przełomie 2013 i 2014 r. Członkowie zgłębiają wiedzą w zakresie m.in. partnerstwa publiczno-prywatnego, prawa mediów, prawa lotniczego, sportowego, rynku papierów wartościowych czy prawa energetycznego.