• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Koło Naukowe Prawa Ochrony Środowiska UŚ działa przy Katedrze PGiOŚ od kwietnia 2014 roku.

Celem koła jest zgłębianie wiedzy o normach prawnych regulujących korzystanie ze środowiska i jego ochronę; tytułem przykładu można tu wskazać na przepisy dotyczące wydobywania kopalin czy zagospodarowywania odpadów.

Opiekunem Koła jest dr hab. prof. UŚ Grzegorz Dobrowolski

Zarząd Koła tworzą:

przewodniczący - Marek Kubista
zastępca - Bartłomiej Burszka
sekretarz - Karolina Jędrzejek

Zapraszamy do kontaktu z nami przez maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. piszcie bez skrępowania) oraz śledzenia informacji na naszym facebookowym profilu (www.facebook.com/prawoochronysrodowiska).