Koło Naukowe Prawa Podatkowego rozpoczęło działalność w roku akademickim 2011/2012. Koło jest organizacją studencką zrzeszającą osoby zainteresowane tematyką prawa finansowego, w szczególności prawa podatkowego. Opiekunem naukowym koła jest Pani prof. UŚ dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic.

Celem działalności Koła jest:

• tworzenie form organizacyjnych sprzyjających rozwojowi pracy naukowej, swobodnej wymianie poglądów oraz podnoszeniu poziomu wiedzy wśród studentów oraz Członków Koła,
  • promowanie wiedzy z zakresu prawa finansowego, w szczególności prawa podatkowego,
  • promowanie zawodu doradcy podatkowego,
  • tworzenie możliwości zdobycia profesjonalnego doświadczenia zawodowego w zakresie prawa podatkowego poprzez współpracę z odpowiednimi instytucjami i przedsiębiorstwami oraz propagowanie uczestnictwa w konkursach związanych z tematyką prawa podatkowego,
  • umożliwienie wszechstronnego rozwoju Członków Koła.

Do władz koła należą:

• Przewodniczący - Filip Biegun
  • Wiceprzewodniczący – Paweł Janiak
  • Sekretarz – Nikola Klimkiewicz

Osoby zainteresowane działalnością w Kole oraz aktualnymi wydarzeniami związanymi z pracami Koła, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.