• Stanowisko nauczycieli akademickich
  • spam

Koło Naukowe IUS GENTIUM zostało założone przez grupę pasjonatów prawa międzynarodowego i prawa europejskiego w 2009 roku. Opiekunem Koła jest mgr Katarzyna Cichos.

Chcąc promować tę gałąź prawa organizujemy spotkania naukowe, na których dyskutowane są najważniejsze, aktualne problemy prawa międzynarodowego, bierzemy udział w konferencjach oraz sami takie organizujemy (m.in. „Zrównoważony rozwój jednostki prawem człowieka?”). W październiku każdego roku przygotowujemy festiwal „Watch Docs. Prawa Człowieka w filmie”, a także prowadzimy warsztaty dla licealistów poświęcone zagadnieniom z zakresu prawa międzynarodowego publicznego.

Wszystkich zainteresowanych tematyką działalności Koła zapraszamy do aplikowania o członkostwo i powiększenia naszego grona!

Zainteresowanych prosimy o kontakt: iusgentium.usTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na facebook'u: https://www.facebook.com/iusgentiumus?fref=ts