• Funkcjonowanie uczelni w Polsce zawieszone do 10 kwietnia
  • 2020.05.10-szkola-chinska

• konferencja zarzadzanie wiekiem
  • 04.04.20 - Peterburg

Prawniku! Ucz się chińskiego !

• Zmiany na UŚ
  • OBSERWATOR

Koło Naukowe Prawa Konstytucyjnego „Spiritus Constitutionis” powstało w 2008 roku, jest jedną z najmłodszych organizacji studenckich działających na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Główna działalnośc Koła koncentruje się wokół pogłębiania wiedzy z zakresu Prawa Konstytucyjnego poprzez regularne zebrania, prowadzenie dyskusji naukowych oraz komentowanie bieżących wydarzeń politycznych.

Członkowie Koła biorą ponadto udział w rozmaitych konferencjach ogólnopolskich, projektach i szkoleniach, pogłębiając swoją wiedzę i zainteresowania oraz współpracę z innymi ośrodkami akademickimi.

Opiekunowie naukowi:

• prof. dr hab. Anna Łabno
  • mgr Artur Biłgorajski

Osoby zainteresowane działalnością w Kole oraz aktualnymi wydarzeniami związanymi z pracami Koła, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy również na stronę Katedry Prawa Konstytucyjnego: www.kpk.us.edu.pl